[12-1]
SZIA! Nagyon j az oldal!
Tged is elinvitllak egy szavazsra, igaz klfldi oldalon, de 2009. legjobb filmeire lehet szavazni. Krlek szavazz te is! KATT IDE A SZAVAZSHOZ! Szavazz a kedvenceidre :)
dv:
 |
Szia!Szeretnlek megkrni hogy szavazz a 4. kpre ezen az oldin:KATT
Ha nem ltszika kpek alatt a szavazs akkor csak frisstsd a bngszt.Elre is nagyon szpen kszi: Niceceleb. |
llat volt a "hogyan ejted ki??" rovat.:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Kedves Bella/Edward/Alice!Azrt nem mondtam igent az elit cserre,mert mg nincs elitem,de ha tudsz egy oldalt,ahol tok egy jt csinlni akkor szlj,s helyette kiraklak az oldalamon a fehr klistra s szavazok rd,ott azon a ht honlapversenyre,vagy mireee: )!
Kszi
www.myweb.lapunk.hu |
Szia az oldalamon jelentkeztl a ht odlalalnak a szavazs elindult ! Jvht este zrul szerezz minnl tbbet
Click!! -> lap aljn van a szavazs!
By:Lyo |
Szia!
Benne lennl egy elit cserben.Lgyszi a vendgknyvembe vlaszolj!Kszii!

|
Szia!Mit cserljek s kivel?
Vlasz: Szia^^
n egy oldal cm cserre vagy banner cserre gondoltam s velem.teht n kirom az oldalad cmt vagy kirakom a banneredet s te is gy a ltogatottsg n. |
Kszi!
Vlasz: Szia!esetleg csere nem rdekel??
pusziBEA(Bella/Edward/Alice) |
Szia!
szerintem eddig is nagyon j az oldalad!Lgyszives nzd (nzztek) meg az enymet is:http://myweb.lapunk.hu! kszi!
Vlasz: Szia!
Ksznm szpen a dcsret mindg jl jn!az oldalt egyedl szerkeztem csak a Twilight-bl 3 nagy kedvencem van BEA(Bella/Edward/Alice)
a te oldalad is nagyon szp s tartalmas gyes vagy csak gy tovbb.
Bella/Edward/Alice |
Hellkaa!
Tlleg nem akarlak megbntani de sztem dolgozz mg rajta ha azt akarod hogy nagy legyen rajta a forgalom :)
Sok sikert :D
Egy megrgztt Twilight fan (L)
Vlasz: Szia!
Az oldal folyamatosan frissl br pici dolgokban de ha figyelsz jj menpontokat s jj bejegyzseket tallhatsz!
illetve nemsokra lesz httrzene is ahogy le tudom tmrteni azt a Twilight szmot amit fel szeretnk rakni
amgy kszi Bye:
Bella/Edward/Alice |
[12-1]
|